Milletvekilimiz Mustafa Canbey ve Protokol Üyelerimizin katılımıyla büyük bir coşku ile gerçekleştirdiğimiz ve bu sene 7.sini düzenlediğimiz İvrindi Belediyesi Rahvan At Yarışı Etkinliği ödül törenimizden kareler
Dereceye giren sporcularımızı kutluyor, alanın hazırlanması başta olmak üzere gün boyunca emek veren belediye personelimiz başta olmak üzere herkese canı gönülden teşekkür ediyoruz
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan1-1-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan2-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan3-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan4-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan5-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan6-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan7-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan8-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/rahvan9.jpg)