15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında etkinliğimizi, ilçemiz Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen program ile noktaladık.
Program; Kaymakamımız Mevlana Kürkcü ve Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz’in günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının yapmasının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti, şiirlerin okunması, Ödemiş zeybek grubunun gösterileri, Aşk-ı Muhabbet İlahi Grubunun ilahi dinletisi ve semazen gösterisinin akabinde sona erdi
15 Temmuz 2016 gecesi hain darbecilere geçit vermeyerek vatanı; imanıyla birleşen korkusuzca mücadelesiyle koruyan Yüce Milletimize olan minnetimizi tekrarlıyor, o gece bu topraklar için canını feda eden Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz.
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361278701_674998464667022_3431427799165720811_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361325522_674996904667178_829420563666368689_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361350300_674997221333813_313601593871765758_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361282644_674995281334007_4504135186709318133_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361294179_674997034667165_3745102859864487199_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361335837_674998501333685_6820421625677367974_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361332218_674997104667158_3188837369703977271_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361358958_674997178000484_1468222362966875380_n-1024x682.jpg)
![](https://www.ivrindi.bel.tr/wp-content/uploads/2023/07/361279275_674995211334014_1526750906199582153_n-1024x682.jpg)