Yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, 2022’in Türk-İslam coğrafyası başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını diledi. 

“2021 İVRİNDİ İÇİN OLDUKÇA BAŞARILI VE YOĞUN GEÇTİ”
2021’in İvrindi Belediyesi açısından oldukça yoğun ve başarılı bir yıl olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz; “İvrindi Belediyesi olarak hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetle dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz. İçinde bulunduğumuz pandeminin zor şartlarına rağmen hizmetlerimiz aksatmadan ilçemizin 69 mahallesinde yaşayan her bir hemşehrimizin rahatı huzuru ve mutluluğu için çalıştık. Pandemi sürecinde gerek sosyal desteklerimiz ve bu zorlu dönemin en az zararla atlatılması amacıyla belediyemizin aldığı kararlarımız gerekse de ilçemizin tamamına yayılan yatırımlarımızla hemşehrilerimizin yanında olduk. Tüm çalışma arkadaşlarımızın gayretiyle 2021 yılını başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. 2021’de olduğu gibi 2022’de de daha fazla gayretle mesai mefhumu gözetmeden tüm çabamızla hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

2022’NİN MİLLET OLARAK GÖNÜL GÖNÜLE VERMİŞ OLMANIN GÜCÜNÜ VE ENERJİSİNİ DAHA FAZLA HİSSEDECEĞİMİZ BİR YIL OLMASINI DİLİYORUM
Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, 2022’nin geride bıraktığımız yıldan daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl olmasını dileyerek mesajını şöyle sürdürdü: “Yaşadığımız her zorluk ve peşi sıra gelen sıkıntılar ve bu sıkıntılar mukabilinde gösterdiğimiz birlik ve beraberlik duruşu inşallah bizi daha güzel yarınlara taşıyacaktır. İçinde bulunduğumuz sıkıntılarda boğulmak yerine, sıkıntıların içerisinden yeni umutlar, yeni sevinçler çıkarmak için gayret etmeliyiz. Yeni yılın; ilçemiz, şehrimiz ve insanımızın birlik ile beraberlik duygusunun daha da arttığı, millet olarak gönül gönüle vermiş olmanın gücünü ve enerjisini daha fazla hissedeceğimiz bir yıl olmasını temenni ediyorum. 2022’in ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık başta olmak üzere güzellikler ve hayırlar getirmesini diliyorum.”